Automobilių stiklų tamsinimas 2017-12-01T12:07:29+00:00

AUTOMOBILIŲ STIKLŲ TAMSINIMAS

Langų tamsinimas svarbi automobilių eksterjero detalė dėl daugelio priežasčių. Kokybiškai užtamsinti automobilio langai akcentuoja jo savitumą. Automobilis su tamsintais langais atrodo solidžiau, prabangiau.

Vyrauja nuomonė, kad vairuojant tokį automobilį suprastėja matomumas, tačiau, priešingai, langų tamsinimas apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių, o kalbant apie tamsų paros metą – nuo akinančių kito automobilio šviesų. Tamsinti langai labai aktualu esant kūdikiui – mažylio neakina saulės spinduliai, o Jūs galite ramiai tęsti kelionę nesigręždami atgal į vaiką kas kelias minutes.

Automobilių stiklų tamsinimas

Apsauga nuo spalvų blukimo

Transporto priemonės tarnavimo laikas yra ganėtinai ilgas.Minimaliai automobilis naudojamas dvejus-trejus metus. Langų tonavimas apsaugo automobilio saloną nuo spalvų blukimo.

Automobilių stiklų tamsinimas

Privatumas

Dar vienas svarbus tamsintų langų privalumas yra tai, kad iš lauko pusės sunkiai matoma kas vyksta automobilio salone. Palikti automobilyje daiktai neretai pritraukia vagių dėmesį, o pro tamsintą langą paliktą piniginę arba rankinę pastebėti sudėtingiau.

Automobilių stiklų tamsinimas

Sauga

Automobilio langai (dažniausiai galiniai ir galiniai šoniniai) pagaminti iš tokio stiklo, kuris nuo stipraus smūgio sudūžta į smulkias daleles. Padengta ant lango plėvelė sulaiko stiklo duženas, mažina traumų ir sužeidimų riziką.

AUTOMOBILIO STIKLŲ TAMSINIMO PROCESAS

Greitas automobilių stiklų tamsinimas! Darbai trunka apie porą valandų.

SKIRTINGOS ŠVIESOS PRALAIDUMO PLĖVELĖS

Automobilių stiklų tamsinimas