Pastatų langų tamsinimas 2017-12-01T16:08:27+00:00

STIKLŲ TONAVIMAS

Neretai verslo centruose naudojamos stiklinės pertvaros, kuriomis atskiriamos darbo vietos. Stiklinės pertvaros yra malonios ir jaukios, tačiau net ir lengvas stiklo tonavimas, suteikia darbuotojams daugiau privatumo ir laisvės. Be to plėvelės sulaiko garsus ir triukšmą, todėl darbo aplinka bus dar ramesnė.

Plėvelių klijavimas nereikalauja išimti stiklų ir furnituros. Speciali plėvelės technologija garantuoja ilgą plėvelės tarnavimo laiką, apsaugo stiklą ir plėvelę nuo įbrėžimų ir pažeidimų, plėvelė sunkiai atskyriama nuo stiklo.

Pertvarų tonavimas

Plėvelių rūšys

Yra skirtingos plėvelių rūšys, pavyzdžiui, matinės, puikiai tinkamos pertvaroms ar durims. Įvairios blizgios arba spalvotos plėvelės, plėvelės su raštais (galite pasirinkti savo raštą arba nuotrauką), pagyvins atmosferą.

Pastatų langų tamsinimas

Veidrodinė plėvelė

Norint visiška izoliuoti savo patalpas, naudojama veidrodinė plėvelė. Iš išorės pro tokią plėvelę nesimato kas vyksta viduje, tačiau, žiūrint iš vidaus, puikiai matoma kas vyksta už stiklo.

Pastatų langų tamsinimas

Apsauginė plėvelė

Jeigu yra rizika, kad jūsų stiklinės duris arba pirmo aukšto langas gali lengvai dūžti dėl įvairių priežasčių, siūlome jums apsauginę plėvelę.

PASTATŲ LANGŲ TAMSINIMAS