Tamsinimo plėvelės pardavimas 2018-02-01T21:15:16+00:00

STIKLŲ TAMSINIMO PLĖVELĖS PARDAVIMAS

UAB „Pro Leo“ prekiauja stiklų tamsinimo plėvele. Prekiaujame  tik originaliomis ir aukščiausios kokybės   plėvelėmis automobilių ir pastatų stiklams.

Daugiau apie plėvelės pardavimą telefonu +370 600 80009

PLĖVELĖS MONTAVIMAS

Tamsinimo plėvelės pardavimas

PARUOŠIMAS – MONTAVIMUI

1. BŪDAS
Pasidaryti stiklo šabloną. Pritvirtinti popieriaus lakštą prie šoninio stiklo ir markeriu ar pieštuku apvesti stiklo formą išilgai lango rėmo (patartina 1 cm. žemiau apatinės stiklajuostės). Kruopščiai išpjauti stiklo formą.
2. BŪDAS
Iškarto išpjauti tamsinimo plėvelę pagal stiklo formą. Būtina nuplauti stiklą, kad plėvelė tvirčiau prikibtu prie stiklo patartina sudrėkinti stiklą iš išorinės pusės, tuomet ištiesti plėvelę ir išpjauti išilgai lango rėmo ((pvz. statybiniu peiliuku) patartina 1 cm. žemiau apatinės stiklajuostės).

Tamsinimo plėvelės pardavimas

MONTAVIMAS

Išpurkšti stiklą vandens ir pvz. indų ploviklio mišinių iš vidinės stiklo pusės. Montavimo metu stiklas turi būti šiek tiek nuleistas, kad būtu matoma viršutinė stiklo kraštinė, plėvelę paskleidžiame po visa stiklą taip kad apatinė dalis būtų užkišta už stiklajuostės o viršutinė dalis nuo stiklo kraštinės būtų nutolusi 2-3 mm.

Plėvelė lyginama išstumiant vandenį ir oro burbulus su minkšto kanto mentele.